chlopiec2

Rekrutacja dzieci do Przedszkola „PROMYCZEK” trwa przez cały rok kalendarzowy.

Dzieci są przyjmowane według kolejności złożenia wypełnionej Karty Zgłoszenia Dziecka.

Pierwszeństwo mają dzieci, które kontynuują pobyt w przedszkolu oraz ich rodzeństwo.

Nowi kandydaci  wpisywani są na listę po uiszczeniu przez rodziców wpisowego.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli planują Państwo zapisać dziecko do przedszkola  prosimy o kontakt z Dyrektorem Przedszkola w celu podpisania umowy i uzgodnienia zasad pobytu (wzór dostępny w przedszkolu).

OPŁATY OD 01.09.2019

Wpisowe – 100zł

Jest to opłata wnoszona przez rodzica lub opiekuna jednorazowo i bezzwrotnie z chwilą przyjęcia dziecka do przedszkola. Opłata ta związana jest z rezerwacją miejsca w przedszkolu.

Czesne – 550 zł

Rodzeństwo - ZNIŻKA – 20% na drugie dziecko

Przedszkole jest czynne cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 18.00.

Zapewniamy cztery posiłki dziennie (dostarczane przez firmę cateringową) dostosowane do wymagań dietetycznych dzieci.

Koszt całodziennego wyżywienia – 14 zł.

W przypadku zgłoszonej nieobecności dziecka zwracana jest stawka żywieniowa w kolejnym miesiącu pobytu.

Rodzice lub opiekunowie zobowiązani są wpłacać czesne z góry do 10 dnia każdego miesiąca.

Wpłaty można dokonać gotówką w siedzibie przedszkola lub na konto przedszkola:  Bank Millenium 96 1160 2202 0000 0002 8268 4042.

Czesne obejmuje:

• pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach od 06:00 do 18:00;
  • pełną realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego zgodną z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej;
  • zajęcia dodatkowe
  • udział w imprezach okolicznościowych (np. teatrzyki, bale, uroczystości przedszkolne);
  • upominki urodzinowe.

Za dodatkowe godziny pobytu dziecka w przedszkolu (tj. po godzinie 18:00) pobierana jest opłata 30 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Kwota ta jest doliczana do opłaty za czesne.

Czesne nie zawiera opłaty za wyżywienie.

Rodzice ponoszą dodatkowe koszty związane z wyprawką, zakupem podręczników oraz ubezpieczeniem dziecka i zajęciami dodatkowymi.

Oferujemy szeroką  gamę zajęć dodatkowych, których cena wliczona jest w  czesne:

• GLOTTODYDAKTYKA autorstwa prof. Bronisława Rocławskiego,
  • DZIECIĘCA MATEMATYKA autorstwa prof. dr hab. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej,
  • RELIGIA,
  • RYTMIKA,
  • ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE,
  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE,
  • ZAJĘCIA Z PEDAGOGIKI ZABAWY,
  • ZAJĘCIA KULINARNE,
  • SPOTKANIA Z CIEKAWYMI LUDŹMI,
  • TEATRZYKI
  • DIAGNOSTYKA LOGOPEDYCZNA.

ZAJĘCIA DODATKOWO PŁATNE:

• JĘZYK ANGIELSKI,
  • NAUKA TAŃCA,
  • SENSORYKA,
  • LOGOPEDIA (zajęcia indywidualne),
  • WYCIECZKI.

Realizacja zajęć dodatkowych w naszym przedszkolu pozwala na wszechstronny rozwój Państwa dzieci co pomoże w osiąganiu sukcesów w nauce szkolnej.