Galeria Promyczka

  • Aktualna galeria zdjęć znajduje się na naszym facebooku:
    https://www.facebook.com/PlacowkaPromyczek
  • Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią.
    Znajdują się tam zdjęcia z życia codziennego w naszej placówce:
    gry i zabawy oraz zajęcia dodatkowe.

KONKURS-„ZIEMIA PLANETA MARZEŃ”
Konkurs organizowany jest przez firmę MALADUS która należy do grona Firm Przyjaznych Naturze i utylizuje opakowania ze swojego sklepu aby zredukować ilość wytwarzanych odpadów. Tematem konkursu jest troska o środowisko, dbanie o ekosystem. Zapraszamy do odwiedzenia strony organizatora konkursu: https://maludas.pl/konkurs

Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie. Wszyscy wykonali piękne i staranne prace. Za pomocą dowolnej metody plastycznej dzieci przedstawiły, jak należy dbać o środowisko. Segregacja śmieci, oszczędzanie wody, zakupy z torbą wielokrotnego użytku. Bardzo mocno trzymamy za nich kciuki :)
Poniżej znajdują się zdjęcia dzieci oraz ich pięknych prac.

Oszczędność wody to radość dla każdej istoty1

Oszczędność wody to radość dla każdej istoty2

Ekologia nie jedno ma imię- torba ekologiczna 1

Ekologia nie jedno ma imię- torba ekologiczna 2

Czystość planety w naszych rękach1

Czystość planety w naszych rękach2

Czysta i zielona planeta1

Czysta i zielona planeta2

Każda kropla wody na wagę życia1

Każda kropla wody na wagę życia2