Opiekun dzienny „Promyczek”

Opiekun dzienny „Promyczek” to najlepsza forma opieki dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat.

Troskliwi, niesłychanie ciepli, a jednocześnie profesjonalnie przygotowani opiekunowie wiedzą, jak zaspokoić potrzeby małego dziecka i dbać o jego wszechstronny rozwój. Mają przy tym mnóstwo pomysłów, ogromną bazę wierszyków, piosenek i zabaw ruchowych dostosowanych do wieku maluszków.

Zapewniamy opiekę dla naszych podopiecznych od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00.

Placówka funkcjonuje cały rok kalendarzowy. Placówka jest nieczynna w dni ustawowo wolne od pracy, święta oraz 24 grudnia.

OPŁATY:

Wpisowe – 100 zł

Jest to opłata wnoszona przez rodzica lub opiekuna jednorazowo i bezzwrotnie z chwilą podpisania karty zgłoszeniowej w celu rezerwacji miejsca.

Czesne – 900 zł + catering 10 zł/ dzień

W 2018 roku czesne jest pomniejszone o 150 zł z dofinansowania z programu „MALUCH”. W każdym roku w styczniu otrzymujemy informacje  z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego czy otrzymaliśmy dofinansowanie na dany rok kalendarzowy i jaka to jest  kwota.

Zapewniamy cztery posiłki dziennie (dostarczane przez firmę cateringową) dostosowane do wymagań dietetycznych dzieci.

W przypadku zgłoszonej nieobecności dziecka przez rodzica najpóźniej do godziny 8:50 danego dnia, zwracana jest stawka żywieniowa w kolejnym miesiącu pobytu.

Rodzeństwo - ZNIŻKA – 20% od czesnego na drugie dziecko

(w przypadku, gdy drugie dziecko uczęszcza do przedszkola, zniżka odejmowana jest od czesnego za przedszkole).

Dodatkowe coroczne opłaty jednorazowe:

- Ubezpieczenie

- Wyprawka na przybory papiernicze zakupione przez Placówkę Promyczek – 100 zł.

Rodzice lub opiekunowie zobowiązani są wpłacać czesne z góry do 5 dnia każdego miesiąca.

Wpłaty można dokonać gotówką w biurze placówki lub na konto Opiekuna Dziennego Promyczek:

Bank Mazovia 55 8003 0003 2001 0000 1458 0002.

Wyprawka dla malucha

Rodzic zapewnia wyprawkę dla dziecka,którą należy dostarczyć do Placówki przed rozpoczęciem sprawowanej opieki- najpóźniej w pierwszym dniu sprawowania opieki oraz bieżącego uzupełniania składu wyprawki. W skład wyprawki wchodzi:

-kapcie antypoślizgowe zapinane na rzepy

-ubranka do przebrania dostosowane do pory roku

-kołdra lub kocyk w poszewce, prześcieradło lub kocyk

(ewentualnie śpiwór który będzie służył za prześcieradło i kołdrę)

-przytulanka

-szczoteczka ,pasta do zębów i kubek(wymiana zalecana co 2 miesiące), ręcznik o wymiarach ok. 40×80 cm

-krem do twarzy najlepiej z filtrem UV

-dla dzieci używających pieluch – pieluchy jednorazowe, oliwka/krem do ciała, wilgotne  chusteczki,

-smoczek, kubek niekapek lub butelka, w zależności czego dziecko używa

-śliniak

Maluszki powinny być ubrane w strój wygodny, który nie krępuje ruchów, umożliwia dziecku swobodne i samodzielne ubranie się oraz rozebranie. Strój powinien być dostosowany do pory roku i warunków atmosferycznych, ponieważ dzieci każdego dnia powinny przebywać na świeżym powietrzu.

Prosimy o trwałe podpisanie wszystkich rzeczy dziecka, także butów i worka.